We zijn nog steeds aan het nagenieten van ons samenwerkingsconcert United by Music afgelopen zaterdag! Een avond waar we, samen met Fanfare Echo der Peel uit Venhorst, maandenlang met veel plezier naartoe hebben gewerkt.
Onder leiding van dirigent Hans Thijssen lieten we het Brabants-Limburgse publiek genieten van een afwisselend muzikaal programma met onder andere zangnummers zoals Feeling Good en Gabriella’s Sång, gezongen door onze eigen zangeressen Femke Vesters en Lisette Vervoort, en mooi gedragen fanfarestukken zoals Pentagram en St.Florian Choral. 🤩
Dankjewel als je aanwezig was!!!
Niet alleen de muziek, maar ook de sfeer en het enthousiasme van zowel deelnemers als publiek maakten de avond compleet. Meer foto’s zijn binnenkort te vinden via de Multimedia tab.
Ook “Blaosriek” was op bezoek tijdens dit concert. In de aflevering zie je een mooie sfeer impressie van het concert. Een prachtige terugblik met mooie herinneringen, die ons nog even extra laat nagenieten van dit geslaagde concert. Kijk je mee? ![]()
![]()
